Bodrum

Bodrum

Bodrum

Obezite Tedavisi Bodrum

Obezite Tedavisi Bodrum

Bodrum’da Her şey dahil kilo verme Programı.

Pandemi Sırasında Herkesin Güvenliği İçin Doçent Dr. Murat Urkan sağlığınızı ve güvenliğinizi önemsiyor!

Hastalarımızın obezite ameliyatlarını COVID-19 bulaşma riskini en aza indirmek için aşağıda sıkı güvenlik önlemleri uygulayan Türkiye Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan Pandemi olarak listelenen klinik ve hastanelerde geçirmelerini sağlıyoruz.

Danışma

Hayatınızdaki önemli değişiklikleri ortaya çıkaran sizin kararlılığınızdır. Güvenli ve hızlı bir şekilde kilo vermenize yardımcı olacak obezite tedavisi seçeneklerini görüşmek için bizimle iletişime geçin.

Planlama

Daha sağlıklı bir yaşam sürmeye karar verdiğinizde, önünüzdeki her adımın rahatınızı sağlamak için eksiksiz bir şekilde planlandığından emin olmak için seyahat programınızı düzenliyoruz.

VIP Havaalanı Transferleri

VIP Havaalanı Transferleri
Her zaman yanınızdayız. Bodrum’a varır varmaz, ekibimiz VIP lüks minivan filomuzla havalimanından alma ve yerel ulaşım ile ilgili tüm konularla ilgilenecektir.

Konaklama

Memnuniyetiniz ve rahatınız her şeyden önce gelir. Hem Bodrum’un kalbinde yer alan kendi otellerimizde hem de anlaşmalı olduğumuz diğer kaliteli otellerde ayrıcalıklı konaklama imkanları sunuyoruz.

Bodrum Gezi Turları

Son derece çekiciliği ve büyüleyici harikaları ile Türkiye, size en eşsiz ve unutulmaz manzaralardan birini sunuyor ve rehberli turlar ve çeviri hizmetleri sağlayarak tüm bunların unutulmaz tadına varmanıza yardımcı oluyoruz.

Ameliyat Sonrası Bakım

İşleminizin sonuçlarını ömür boyu korumanın çok önemli olduğuna inanıyoruz. Bu nedenle, sağladığımız,

hAYATINIZDA YENİDEN BAŞLIYOR

Obezitenin acı çekmesi gereken bir kader değil, tedavi edilebilir bir hastalık olduğunu kabul etmemizin zamanı geldi. Obezite ve obezite ile ilişkili komorbiditeler hayatınızı önemli ölçüde riske sokar ve benlik saygınızı ve kendinizi algılama şeklinizi olumsuz etkiler. Ancak bilin ki cildinizde rahat hissetmek, aynadaki yansımanızla uyum içinde olmak ve ideal kilonuza ulaşmak, ulaşamayacağınız hedefler değildir. BODRUM’da Tüp Mide Ameliyatı ile hayatınızın sağlıklı ve zinde bir sayfayı açmanız mümkün.

Obezite Tedavisi Bodrum
Obezite Tedavisi Bodrum

Hayatınızı Değiştirecek Tedavi BODRUM’da

Dikey Tüp Mide Ameliyatı olarak da bilinen Tüp Mide Cerrahisi, yiyecek porsiyonlarınızı kısıtlamak için midenizin yaklaşık %75’inin çıkarıldığı laparoskopik bir obezite cerrahisidir. İşlem sırasında midenize kılavuz ve ölçüm cihazı olarak kullanılan esnek bir tüp yerleştirilerek boyutunun büyük ölçüde küçültülmesi ve kalan kısımların zımbalanarak dikey tüp şeklinde (veya muz şeklinde mide) bir manşon oluşturulması sağlanır. Tüp mide ameliyatı sırasında açlık hormonu ghrelin de ortadan kalktığı için daha uzun süre tok hissedecek, daha az aç hissedecek ve etkili bir hızlı kilo kaybı yaşayacaksınız.

Obezite Tedavisi Bodrum

Obezite Tedavisi Bodrum